باشگاه کوچهای پارسی زبان

پرسش و پاسخ (سوالات متداول FAQ)

  1. خدمات باشگاه چيست؟

خدماتی که ما در باشگاه ارائه می دهیم به دو دسته اصلی تقسیم میگردند: دسته اول خدماتی است که ما به کوچ های عضو این باشگاه ارائه میدهیم که شامل فراهم آوردن امکان شبکه سازی و هم یادگیری و نیز ارتقای سطح دانش و مهارت از طریق ارائه منابع آموزشی و کلاس های درس می باشد. دسته دوم خدماتی است که ما به عموم جامعه مشتمل بر مشتریان فردی و مشتریان سازمانی ارائه می دهیم. این خدمات عبارتند از: ارائه منابع دانشی به منظور آگاهی رسانی در خصوص کوچینگ و کوچ های حرفه ای، خدمات آموزشی گروهی، خدمات معرفی کوچ های قابل و متناسب با نیاز مشتری
  1. تعاريف مفاهيم كليدي

برای مشاهده تعاریف کلیدی در خصوص کوچینگ در منوی منابع دانشی شما می توانید با مراجعه به کتابچه کوچینگ مختصر مفید با ادبیات و تعاریف کوچینگ آشنا شوید.
  1. عضويت در باشگاه چگونه است؟

عضویت در باشگاه کوچ های پارسی زبان برای عموم مردم و کوچ های دانش آموخته از مراکز معتبر رایگان است و جهت عضویت میتوان از این لینک استفاده نمود.
  1. عضویت در باشگاه چه منافعی برای من دارد؟

عضویت در باشگاه کوچ های پارسی زبان برای عموم آزاد و رایگان است. با این حال منافع مادی و معنوی آن قابل تأمل می باشد. مهمترین منفعت عضویت در این باشگاه آشنا شدن با کوچ های متخصص و مجرب متناسب با هر نیازی می‌باشد. شما با عضویت در این باشگاه به یک جامعه بیش از صد نفری از کوچ ها متصل می شوید که عاشقانه خدمات خود را به تمامی افراد و سازمان ها ارائه می دهند.
  1. چگونه در رویدادهای آموزشی ثبت نام نمایم؟

جهت ثبت نام در رویدادهای آموزشی بایستی پس از انتخاب رویداد مورد نظر بر لینک ثبت نام کلیک نمایید.
  1. چطور ميتونم از سوابق كاري و تحصیلی كوچ ها اطلاعات كسب كنم؟

سوابق كاري و تحصیلی کوچ ها در منوی معرفی کوچ ها قابل دسترسی می باشد
  1. چطور میتونم با کوچینگ بیشتر آشنا بشم؟

برای اینکه با کوچینگ بیشتر آشنا شوید میتوانید از بخش پشتیبانی باشگاه درخواست یک جلسه توجیهی رایگان فردی و یا یک جلسه سمینار رایگان دو ساعته را درخواست نمایید. به این منظور می توانید از طریق فرم تماس با ما یا تماس واتساپی با شماره موبایل بالای صفحه اقدام فرمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.
  1. چطور میتونم یک کوچ برای خودم انتخاب کنم؟

در صورتی که شما با مبحث کوچینگ آشنا می باشید فقط کافی است از طریق فرم “تماس با ما” یا تماس واتساپی با شماره موبایل بالای صفحه اقدام فرمایید و درخواست خود را مطرح نمایید تا مدیریت باشگاه طی گفتگوی مختصر واتساپی بتواند حوزه تخصصی مورد نیاز شما را تشخیص دهد تا بتواند کوچ با تخصص متناسب با نیاز شما را به شما معرفی نماید.
  1. در صورتی که به هر دلیل از ادامه کار با کوچ معرفی شده انصراف دهم چه اقدامی انجام دهم؟

شما به راحتی می توانید درخواست خود را مبنی بر عدم تمایل به ادامه همکاری با کوچ را به کوچ مربوطه اعلام نمایید و کوچ مذکور نیز مطابق با تعهدات اخلاقی مقید است با روی باز این درخواست را بپذیرد و موضوع را به مدیریت باشگاه اعلام نماید تا در صورت تمایل مشتری کوچ دیگری را به ایشان معرفی نماید.